O nás 2010: Vznik

V roce 2010 se nedá hovořit o Pnona jako dnes, začínalo to webovými stránkami na Google Sites, a byli to spíše dětské stránky.

2013: Náznaky

V roce 2013 se na webu objevovali prográmky v SmallBasic (Kdo pamatuje?), různé procvičování počítání.

2014: První reálné programy

V roce 2014 vznikl program PnonaMSG (dříve jako PnonaSkype), který umožňoval na Skype rozesílat zprávy všem a další zajímavé vychytávky. Také vznikli různé hry jako PnonaJump, nebo PnonaTrap. Také vznikl poprvé server Minecraft server WorldCraft. Pnona se dostala do povědomí několika stovek lidí.

2015: Kouzelná Koule poprvé

V roce 2015 vznikla Kouzelná Koule, která je v současné době jeden z nejúspěšnějších produktů Pnona. Dříve to však byla webová stránka. Také vznikl TheIT.eu, zajímavosti z Internetu, či PnonaSpanish.

2016: Majnkraft

Rok 2016 byl docela hektický. Vznikl Minecraft server Craftmine.cz, nástupce PnonaMSG PnonaEasyMSG, hosting pro Youtubery YTber.cz, upozornění na nové videa pomocí notifikací YTnotify.cz a PnonaAds. Také vznikly dodnes fungující CzechBadminton.eu či FSclock.

2017: Reálné produkty

Rok 2017 znamenal konec pro většinu věcí z 2016, ale vznikla nová podoba Kouzelné Koule, která je známá do dnes, a je velmi populární. Také vznikl EmojiBar. Většina produktů z minulého roku byla vylepšena na reálné používání.

2018 se právě píše.

Uvidíme co přinese.

Nepřesný archiv (datumy se trošku porouchaly) naleznete na zastaralém archivu Pnona zde.